Google Chrome (Android)

reklam

google_Chrome_For_android_DownloadAndroid İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

Hızı ve basit arayüzü bir arada sunan Google Chrome’un Android mobil ve tablet cihazlar için hazırlanmış versiyonudur. Masaüstünüzde kullandığınız Chrome web tarayıcınızın tüm özelliklerini mobil cihazınızda da kullanmanıza olanak verir. Beta aşamasında olan ve belli ülkelerin Google Play Marketinde indirilmeye açılan sürümüdür. Android 4.0 Ice Cream Sandwich yüklü belirli sayıda mobil cihaz ile uyumlu sürümün özellikleri:

– Hızlı sayfa yükleme, kaydırma ve yakınlaştırma.
– Tek bir bar yardımıyla hem arama hemde webde gezintiye imkan verir.
– Sekme yapısını destekler. Siz yeni sekme açmadıkça gizli olarak üst menüde yer alır.
– Masaüstü cihazınızda kullandığınız Google Chrome ile senkronize çalışabilir.
– Çevrimdışı olsanızda beğendiğiniz, favorilerinize eklediğiniz içeriklerinizi masaüstü Chrome tarayıcınıza iletebilirsiniz.
– Gizlilik modunu destekler. Yaptığımız hiçbir işlem kaydedilmez ve kendinizi istemediğiniz kadar özgür hissedebilirsiniz.

Sekme Senkronizasyonu: Chrome tarayıcınızın senkronizasyon sistemini açtığınızda o anda sekmelerde açık olan tüm siteler ve girilmiş olan tüm veriler kaydedilir. Bu sayede kayıtlı olan oturum her zaman açık kalmış olur. Tüm cihazlardan bu senkronizasyon tamamlandığında PC’de açık bıraktığınız sekmeler mobil cihazınızda da aktif olacaktır ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır.

Google Chrome İndir
reklam
Kategori: Bookmark

Hakkında

Wordpress temaları sizlere kaliteli ve kullanımı kolay temalar sunar.Kurulumunda ve kullanımında ücretsiz destek verir.Alacağınız temalarda istediğiniz değişiklikleri yapmanıza olanak sağlayan kodlama sistemi ile sizleri kısıtlamaz.Her temamız olması gereken tüm özellikler kodlama aşamasında eklenerek kullanıcı ve ziyaretçi dostu bir tema olması sağlanmaktadır.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Fatih dedi ki:

    Android uygulamasını beğenmiyorum Crome’un bence biraz daha düzeltilmeli.İOS uygulaması daha güzel yapılmış acaba sistemin stabil olmasından mı?