Set Aşkı Çabuk Bitti

Kategori: Magazin - 1.397 kere okundu.Yorum Yazın
Set Aşkı Çabuk Bitti

Reyting rekortmeni ‘Kiraz Mevsimi’ dizisinin başrol oyuncuları Dağhan Külegeç’le Nilperi Şahinkaya’nın iki ay önce başlayan ilişkisi yaz bitmeden sona erdi.

‘Kiraz Mevsimi’, her cuma reytinglere damgasını vuruyor. ‘Kaçak’ dizisinin konseptini tasarlayan Asena Bülbüloğlu’nun hayata geçirdiği projenin başrol oyuncularından Dağhan Külegeç ile Nilperi Şahinkaya, yaz başında Cihangir’de sarmaş dolaş görüntülenmişti.

DİZİDE İKİ SEVGİLİYİ CANLANDIRIYORLAR

Sette de gerçek hayatta olduğu gibi iki sevgiliyi canlandıran oyuncuların karakterleri seyirci tarafından çok sevildi. Dizide Külegeç Mete Uyar karakterine hayat verirken, Şahinkaya ise Şeyma’yı oynuyor.

YÖNETMENİYLE SAMİMİYETİ DİKKAT ÇEKİYOR

Sette uyumlu çalışan ikilinin özel hayatlarında ise aynı huzuru yakalayamadığı ortaya çıktı. Külegeç, geçen haftalarda Cihangir’de tek başına bir kafede morali bozuk otururken görüntülenmişti. Çiftin yaz aşkı olarak başlayan beraberliklerini noktaladığı öğrenildi. Rol aldığı tiyatro oyunlarıyla da adından söz ettiren Şahinkaya, yönetmeni Hira Tekindor’la samimiyetiyle dikkat çekiyor.


Fatih Çalışır

Bu bölüm her yazarın profil sayfasında bulunan biyografik bilgi bölümünden değiştirilebilir.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!