Naomi Campbell Alkolü Fazla Kaçırdı

Kategori: Magazin - 3.076 kere okundu.Yorum Yazın
Naomi Campbell Alkolü Fazla Kaçırdı

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, kız kardeşi ve arkadaşlarıyla gittiği bir köftecide rakıyı fazla kaçıran Naomi Campbell, basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldu.

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, kız kardeşi ve arkadaşlarıyla gittiği bir köftecide rakıyı fazla kaçıran Naomi Campbell, basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldu. Restorandaki garson ve ünlü mankenin arkadaşları gazetecilerin görüntü almalarını engelemeye çalıştı.

KÖFTECİDE ALKOL İÇTİ

Bodrum ilçesinde tatil yapan top model Naomi Campbell, kızkardeşi ve kendibi gibi İngiliz olan bir grup arkadaşıyla modacı Rıfat Özbek’in davetlisi olarak Yalıkavak Çarşı’ndaki bir köfteciye gitti. Burada köfte-piyaz yiyip, alkol aldı.

GÖRÜNTÜLENİNCE GARSONLAR DEVREYE GİRDİ

Naomi Campbell, basın mensupları tarafından görüntülendiğini fark edince, Özbek’e söyledi. Özbek’in talimatı üzerine restorandaki garsonlar ve ünlü mankenin arkadaşları basın mensuplarını engellemeye çalıştı.

4 KEZ DÜŞME TEHLİKESİ GEÇİRDİ

Basın mensuplarının engellendiğini gören çevredekiler, Naomi Campbell ve yakınlarını ıslıklarla protesto etti. Alkollü olduğu için ayakta durmakta zorlanan Campbell, gazeteciler tarafından görüntülenmemek için arkadaşlarının arkasına saklandı. Campbell, otomobiline kadar 100 metrelik mesafeyi yürürken, dört kez düşme tehlikesi geçirdi.


Fatih Çalışır

Bu bölüm her yazarın profil sayfasında bulunan biyografik bilgi bölümünden değiştirilebilir.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Naomi Campbell Alkolü Fazla Kaçırdı (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Teflon Crutch dedi ki:

    Get Em Naomi Campbell!!!!

  2. princess le-ysia:) dedi ki:

    Naomi Campbell shows off some skin in a topless flick for Interview Magazine

  3. Vibe Vixen dedi ki:

    Naomi Campbell hacı oldu – Yeni Asır’dan Nilüfer Sılay’ın haberine…