WPT Pronote Teması

Blog teması olarak tasarladığımız Pronote adlı wordpress temasının demo sayfasına hoş geldiniz.Temanın yazı özelliklerine ulaşmak için buradan yazıya ulaşabilirsiniz.Temayı satın almak için Buraya tıklayınız..

WPT Pronote Yazı Özellikleri
25Kasım 2014
WPT Pronote teması yazı özellerine bakabileceğiniz yazı sayfasıdır.Bu yazıda editörde bulunan hazır butonlar dışında liste,alıntı, heading elemanlarınıda görebilirsiniz. Heading 1 Heading 2 Heading 3 Heading 4 Heading 5 Lorem , consectetur adipiscing elit. Aenean consectetur in metus quis interdum. Sed lorem ligula, consequat ac metus..
Reklam
Ayın İnternet Siteleri (Kasım)
25Kasım 2014
Her hafta olduğu gibi sizler için farklı konseptlere sahip internet sitelerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Bakalım bu haftaki sitelerimiz nelermiş?   Sizler için farklı konseptlere sahip internet sitelerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz bu hafta ziyaret edebileceğiniz birbirinden güzel 4 farklı internet sitesine..
Sitelere Girilemiyor! Sorun, Kepçe mi?
25Kasım 2014
Türk Telekom altyapısından kaynaklanan sorun sebebiyle Sahibinden.com, Milliyet.com.tr gibi bazı popüler web sitelerine erişim sağlanamıyor.   Sahibinden.com, Milliyet.com.tr gibi Türkiye’deki bazı popüler web sitelerine an itibarı ile erişim sağlanamıyor. İlgili sitelerin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre sorun, Türk Telekom altyapısından kaynaklanıyor. Türk Telekom altyapısında..
Android One Bekleneni Veremedi
25Kasım 2014
Google’ın donanımsal olarak tatmin edecek ancak fiyat olarak olduça uygun olacak telefonlar projesi olarak bilinen Android One hiç beklendiği gibi ilerlemiyor. Google’ın bütçe dostu akıllı telefon projesi Android One için işler pek de yolunda gitmiyor. Bütçe dostu fiyatlar ve kullanıcısını üzmeyecek donanımlar ile üçüncü parti..
Microsoft, Office ve Dropbox İşbirliği Yapıyor
25Kasım 2014
Microsoft’un Türkiye blogunda bir yazı yayımlandı ve yayımlanan yazıya göre One Drive, Dropbox ve Office uygulamaları özellikle mobil platformlarda büyük bir işbirliği içinde çalışacaklar. Eğer Office ve Dropbox kullanıcısıysanız bu işbirliğe size yarayacak diyebiliriz. Lafı fazla uzatmadan daha detaylı bilgi alabilmeniz için sizi orijinal açıklamayla baş..
Sayfa12