WPT Dernek Demo Sayfası

Kategoriler

Son Yorumlar

Yılmaz
Tema gerçekten kullanışlı ve göze hoş gelen bir tema. Bir daha ki projemde kullanabilirim.
mustafabal01
guzel olmuss
Hakan Yılmazer
Güzel bir temaya benziyor :D
Fatih Çalışır
deneme yorum deneme

Kale-i Zir Kale Kültür Etkinliği Yapıldı

denem1Koyulhisar Aşağıkale Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen şenliğe, Ak Parti Sivas Milletvekili Ali Turan,Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren,Akıncılar Belediye Başkanı Mevlüt Albayrak,ÇatalolukBelde Belediye Başkanı Ercan Güleç,Kodef Başkanı Adem Topal,Ak Parti Koyulhisar İlçe Başkanı Tevfik Tepe,Koyulhisar Merkez Derneği Başkanı Sebahattin Erçin,Kodef Başkan Vekili Tahir Duman ile vatandaşlar katıldı.Milletvekili AliTuran, şenliklerin birlik, beraberlik ve kaynaştırıcı özellikleri olduğunu söyledi. Ak Parti hükümetinin çalışmaları hakkında bilgiler veren Turan, şenliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren de Aşağıkale Mahallesi’nin belediye hizmetlerinden ziyadesiyle faydalandığını belirterek, “Biz mahallemizin her türlü sorununu çözüme kavuşturduk. Ama yaptıklarımızı asla yeterli bulmuyoruz. Mahallemize hizmetlerimiz devam edecektir. Mahalle muhtarımızın bir kültür merkezi projesi var. Bu projeyi mahalle sakinlerimizin katkılarıyla hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

Koyulhisar’ın tek kadın muhtarı Nermin Coşkun ise bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri şenliği devam ettirmek istediklerini söyledi.

Kategoriler: Etkinliklerimiz
Yukarı