WPT Dernek Demo Sayfası

Kategoriler

Son Yorumlar

Yılmaz
Tema gerçekten kullanışlı ve göze hoş gelen bir tema. Bir daha ki projemde kullanabilirim.
mustafabal01
guzel olmuss
Hakan Yılmazer
Güzel bir temaya benziyor :D
Fatih Çalışır
deneme yorum deneme

Karne Heyecanı

k2Vali Zübeyir KEMELEK, Behrampaşa Ortaokulu’nda öğrenim gören öğrencilerin karne heyecanını birlikte yaşadı.

İl Milli Eğitim Müdürü Turan AKPINAR ve Okul Müdürü M. Gürbüz MUMCU tarafından karşılanan Vali KEMELEK, ilk olarak Behrampaşa Ortaokulu’nun eğitim faaliyetleri ile çocukların okul durumları hakkında bilgi aldı. Yarıyıl tatilinin başlamasıyla çocukların karne sevincine ortak olmak istediklerini kaydeden Vali Zübeyir KEMELEK; “İlimizde eğitim kalitemiz, daha iyi noktalara ulaşmıştır. Öğrencilerimiz, uzun bir dönem boyunca çalışarak tatil yapmayı hak ettiler. Çocuklarımız, toplumda önemli bir yere sahip. Onların derslerinde olduğu kadar sosyal hayatlarında da başarılı bireyler olmasını istiyoruz. Yarıyıl karnesi, çocuklarımızın derslerindeki başarılarını, eksikliklerini görmek, çalışma alışkanlıklarını gözden geçirmeleri için bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. Öğrencilerimizin başarıları bizleri her zaman gururlandırıyor. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, bu eğitim-öğretim yılında büyük bir gayret gösterdi. Hepsine teşekkür ediyorum.” dedi.
k1Konuşmasının ardından sınıfları gezerek öğrencilere karnelerini ve belgelerini dağıtan Vali KEMELEK, öğrencilerle yaptığı sohbette; “2012-2013 eğitim-öğretim yılı I. yarıyılının sonuna geldik. Ülkemizde bugünden itibaren yarıyıl tatili başlıyor. Bu yarıyıl içerisinde nasıl bir performans sergilediğiniz karnenizde görülecek. Karnedeki notlarınız çok iyi de olabilir veya beklentilerinizin altında da olabilir. Tabii bu herşey bitti anlamına gelmiyor. Daha önünüzde 2. yarıyıl da var. Bu ikinci yarıyılda durumumuz iyi ise bunu devam ettirme gayreti içerisinde olacak, eğer istediğimiz şekilde değilse de bunu düzeltme gayreti içerisinde olacağız. Hayat boyu bu karneler devam ediyor. Yaşamınız boyunca karnelerinizin çok iyi olmasını temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Karne dağıtımında heyecanlı oldukları gözlenen öğrenciler, Vali Zübeyir KEMELEK’in elinden karne almanın heyecanını yaşadı. Vali KEMELEK, daha sonra öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Ziyarette, okul şeref defterini de imzalayan Vali Zübeyir KEMELEK, öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kategoriler: Sivas Haberleri
Yukarı