WPT Dernek Demo Sayfası

Kategoriler

Son Yorumlar

Yılmaz
Tema gerçekten kullanışlı ve göze hoş gelen bir tema. Bir daha ki projemde kullanabilirim.
mustafabal01
guzel olmuss
Hakan Yılmazer
Güzel bir temaya benziyor :D
Fatih Çalışır
deneme yorum deneme

Valimizin Eşinden Huzur Evi Ziyareti

IMG_2348Vali Zübeyir KEMELEK’in eşi Zehra KEMELEK, Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. İhramcızâde İsmail Hakkı TOPRAK Huzurevi’nde gerçekleştirilen programda Vali Zübeyir KEMELEK’in eşi Zehra KEMELEK’in yanı sıra; Garnizon ve 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa İLTER ‘in eşi Nilüfer İLTER, Belediye Başkanı Doğan ÜRGÜP’ün eşi Makbule ÜRGÜP, Araştırmacı-yazar Müjgan ÜÇER ve İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi Müdürü Mehmet KARA ile diğer il protokol üyelerinin eşleri ve huzurevi sakinleri yer aldı.
Huzurevinde kalan yaşlılarla yakından ilgilenerek hal ve hatırlarını soran Vali Zübeyir KEMELEK’in eşi Zehra KEMELEK, yaptığı konuşmada; “Yaşlılarımıza olan saygımız ve sevgimiz çok özeldir. Yaşlılarımız bizim için çok değerli, ayrıca devletimiz yaşlılarımızın bakımı ve korunmasına çok önem vermektedir. Devlet olarak yardıma ve tedaviye ihtiyaç duyan yaşlılarımızın her zaman yanındayız. Huzurevi çatısı altında da yaşlılarımızın mutlu bir ortamı paylaşmasından sevinç duyuyorum. Çünkü biz ancak yaşlılarımızı mutlu görebiliyorsak mutluyuz. Burada gayet güzel imkânlarla, huzur içerisinde olduğunuzu görmek bizi mutlu ediyor.” dedi.
Ziyaret sonunda Bayan Zehra KEMELEK, Huzurevi sakinlerinin ellerini öperek sağlıklı yaşam diledi. İhramcızâde İsmail Hakkı TOPRAK Huzurevi’nde gerçekleştirilen program, Bayan KEMELEK’in huzurevinde kalan yaşlılarla hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.

Kategoriler: Sivas Haberleri
Yukarı