WP Radyo Demo Sayfası

Pin It

Tüm Radyo Yayınları

reklam
reklam

Benzer Radyolar

Power FM

Power FM, merkezi İstanbul Nakkaştepe’de olan Vakko Moda Merkezi binasında, “Power Medya Grubu”‘na bağlı ulusal çapta yayın yapan bir radyo kanalıdır. Vakko’nun hissedarı olan Cem Hakko, Power Media Group’un sahibidir. Ayrıca, Power FM Türksat 3A uydusu ile Teledünya platformundan da dinlenebilmektedir.

Radyo, 29 Ekim 2008’de Cumhuriyet Bayramı’nda müzikli şölen yayınlamıştır. 2008 yılında olduğu gibi radyo, 2009 yılında da müzikli şölen yayınlamıştır.

Power Fm Temmuz 2010 ayından itibaren dünyanın en iyi 3 DJ’i ;David Guetta, Tiesto ve Armin Van Buuren’i dinleyicisiyle buluşturmaktadır. Tiesto her cuma saat 01:00-03:00 arası, David Guetta her cumartesi saat 24:00-01:00 ve Armin Van Buuren her cumartesi David Guetta’nın yayınının hemen ardından 01:00-03:00 arası Power Fm’de çalmaktadır.

DJ’leri: Dj Funky C, Arkın Çelik, Uğurcan Bulur, Mic-Check, Cenk & Erdem, Fatih Uslu, Burçin Acer, Aykut Balcı, Power Morning Team, Keith Holden.

Konuk DJ’leri: Tiesto, David Guetta, Armin Van Buuren, Bob Sinclar, DJ David Dee, DJ Chus, Milk & Sugar, DJ Nikitas, Fish Go Deep, Cüneyt Kurt, Emre Karakurt.

reklam

Power FM Hakkında Yapılan Yorumlar

Kategoriler

Son Yorumlar