CONTENT AYARLARI

SAYFALAMA AYARLARI

RENK AYARLARI

Sabit İçerik

Son derece gelişmiş olan redea multipurpose premium wordpress teması, sizler için bir satış ve bir tanıtım konusu hazırladık, umarız siz de temayı beğenirsiniz.

Şimdi Reklamlar

Redea teması için hazırlamış olduğumuz shortcode yani kısakodları sizlere bu konuda sunuyoruz, umarız sizde beğenirsiniz. Bu temaya aylarca emek verdik, her detayını düşünmeye çalıştık geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

Reklam Arası

Derslere Devam

Bugün Sketch App ve Photoshop ile entegre olarak çalışabilen ve mobil uygulama tasarımlarınızı doğru bir şekilde geliştiricilere aktarmanızı sağlayan Zeplin‘i konuşacağız.

2 yorum

Google’ın sürekli değişen algoritmaları ile birlikte SEO tanımı evrim geçiriyor. Yeni SEO tanımı ile daha tüketici odaklı ve insani bir sistem oluşuyor. Google değişmeye ..

Meslek hayatım boyunca bir çok kod editörü kullandım. Ücretli veya ücretsiz, Windows tabanlı olup da bilgisayarıma uğramamış olan editör sayısı çok azdır. Bir front-end g..

1 yorum

Geçtiğimiz günlerde haberini paylaştığımız ‘Peru Nazca’da bulunan uzaylı görünümlü mumya’ haberinin ardından söz konusu mumya ile ilgili yeni görüntüler geldi. Ço..

Led Zeppelin alternatif rock müziğine yön veren en önemli gruplardan birisi olmuştur benim gözümde her zaman.